Нафтогаз підписав угоду про модернізацію ГТС?

3 Жовтня 2012, 19:17

Про це повідомляє інтернет-ресурс Naturalgaseurope.

Згідно попередньої інформації, модернізація триватиме 15 років. Мета підписання такої угоди за інформацією видання, продовжити термін служби газових турбін і газових компресорів на аналогічний строк.

Нафтогаз також заявив, що модернізація має знизити витрати газу на газових турбінах приблизно на 28 відсотків при роботі на повній потужності, а також збільшити ефективність компресорів, встановлених на трубопроводі.

Видання нагадує, що на початку цього року на зустрічі з очільниками "Ferrostaal", український прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що не може бути жодних альтернатив модернізації ГТС.

"Газовий конфлікт України та Росії в останні роки, свідчить про необхідність спільної координації дій з енергетичної безпеки… Зрозуміло, що українська газотранспортна система потребує модернізації ", – сказав прем'єр у липні.

Заступник голови "Нафтогазу" Вадим Чупрун, який підписав контракт з директором "Ferrostaal" Марком Нейманом, сказав, що модернізація ГТС має вкрай важливе значення для "Нафтогазу" і зауважив, що "серед усіх варіантів поставок природного газу в Європу українська газотранспортна система є найбільш економічно ефективною".

Нагадаємо, у вересні директор ЄБРР в Україні Андре Куусвек заявив, що виділення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку на модернізацію української газотранспортної системи можливе лише після завершення реорганізації НАК "Нафтогаз України".