Нафтогаз перевіряє документи Укртранснафти

29 Квітня 2015, 16:15

Згідно з рішенням ревізійної комісії ПАТ «Укртранснафта», представники НАК «Нафтогаз України» з 27 квітня почали перевірку фінансово-господарської діяльності товариства за результатами 2014 року. Про це йдеться в повідомленні прес-служби «Нафтогазу».

Як зазначається, перевірка здійснюється у відповідності зі ст. 74 закону України «Про акціонерні товариства» з метою підтвердження показників фінансової звітності для подання висновку по річному звіту на затвердження загальними зборами акціонерами «Укртранснафти».

Представники «Нафтогазу» почали обробку документів в приміщенні «Укртранснафти».

Планується, що перевірка фінансово-господарської діяльності товариства за результатами 2014 року буде завершена до 29 травня 2015 року.

Зауважимо, раніше повідомлялося, що рахунки ПАТ «Укртранснафта», оператор нафтотранспортної системи України можуть бути переведені в державні банки.

Нагадаємо, з компаніями Укрнафта та Укртранснафта пов’язані кілька нещодавніх скандалів. Так, ввечері 19 березня олігарх Ігор Коломойський в супроводі озброєних людей прибув в офіс компанії Укртранснафта, який пізніше був узятий під охорону київською міліцією.

20 березня Порошенко оголосив догану Коломойському за нецензурні висловлювання на адресу журналіста Сергія Андрушка під офісом Укртранснафти.

Увечері 22 березня озброєні люди заблокували будівлю Укрнафти, а навколо неї був споруджений металевий паркан. Коломойський пояснив ці дії "захистом від рейдерства".

Пізніше Порошенко звільнив Коломойського з посади голови Дніпропетровської ОДА.

Також нагадаємо, що до 10 квітня "Укртранснафта" мала оплатити Коломойському 75 мільйонів гривень за зберігання нафти на його потужностях.