Нафта знову подешевшала до $60,70 за барель

16 Грудня 2014, 09:40

16 грудня до 7.40 за київським часом ф'ючерси на нафту марки Brent подешевшали до $60,70 за барель, а ф'ючерси на WTI – до $55,64. Про це повідомили міжнародні ЗМІ.

Згідно з повідомленням, активність у виробничому секторі Китаю в грудні знизилася вперше за сім місяців, що показав попередній індекс PMI, розрахований HSBC і Markit.

"Ринок буде перекуплений, коли ціни впадуть набагато нижче собівартості, яка знижується так само швидко, як ціна, а це означає, що виробники нафти можуть скоротити витрати, при цьому не знижуючи, а, можливо, навіть підвищуючи видобуток", – йдеться у звіті банку Goldman Sachs.

Аналітики зазначають, що на ринок нафти також впливають погіршення стану економіки країн, що розвиваються і зниження курсів їхніх валют.

Банк Росії в понеділок підвищив ключову ставку тижневого репо відразу на 6,5 процентного пункту до 17% річних, намагаючись зупинити обвальне падіння рубля.

"Різке падіння цін майже на всі види сировини і ослаблення валют країн-виробників сировини перешкоджають росту споживання нафти в країнах, що розвиваються-постачальниках сировини в Латинській Америці і на Близькому Сході. Раніше ці регіони не чинили значного впливу на світове споживання нафти, але зараз надають" , – йдеться у звіті Goldman Sachs.

Нагадаємо, на світових торгах у понеділок, 15 грудня, ціна нафти Brent зросла до $62,54 за барель.

 

 

 

 

Позначки: