Надії Савченко загрожує довічне ув’язнення. Депутатка оголосила голодування

23 Березня 2018, 13:06

Народній депутатці Надії Савченко, яку підозрюють у підготовці державного перевороту і терактів, загрожує від 10 до 15 років або довічне ув’язнення з конфіскацією майна. Про це заявив прокурор Головної військової прокуратури Олександр Банник у Шевченківському суді.

 

Клопочучи про обрання запобіжного заходу у вигляді арешту для Савченко, прокурор перерахував статті, вчинення злочинів за якими їй інкримінують і додав, що в разі доведення вини підозрюваній загрожує покарання аж до по життєвого ув’язнення.

 

Також Банник зазначив, що обставини, які дають право підозрювати Савченко у вчиненні правопорушень підтверджуються відповідними матеріалами. Це дає достатньо підстав підозрювати Надію Савченко у вчиненні злочинів, за які передбачено покарання у вигляді позбавлення волі до 15 років, або довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

 

У свою чергу під час судового засідання народна депутатка оголосила голодування та заявила, що справа проти неї є політично вмотивованою.

 

"Я була попереджена, що є замовлення на мою політичну ліквідацію. Замовником була Адміністрація президента. Я виходжу на голодування з сьогоднішнього дня. Для мене це вже не страшно. Я вже проходила", – додала підозрювана.

 

Нагадаємо, 22 березня Верховна Рада погодилася на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко. За відповідні рішення проголосували 291, 277 та 268 нардепів. Працівники Служби безпеки України затримали та доставили її в будівлю відомства в Києві.