Начальника продовольчої служби, що відповідав за харчування на полігоні “Широкий Лан”, засудили до арешту

2 Березня 2016, 18:45

Миколаївський суд засудив ще одного офіцера 53-ї бригади до десяти діб гауптвахти. Про це повідомили в прес-службі Військової прокуратури Південного регіону.

«Миколаївський районний суд Миколаївської області, розглянувши адміністративний протокол, складений військовою прокуратурою Південного регіону України, виніс рішення стосовно ще одного офіцера 53-ї омбр, який безпосередньо відповідав за організацію харчування особового складу, переміщеного на Широколанівський полігон. Начальнику продовольчої служби бригади за недбале ставлення до служби відповідно до ст. 172-15 КУпАП призначено покарання у вигляді арешту терміном 10 діб з утриманням на гауптвахті», – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що ще п’ять адміністративних протоколів знаходяться на розгляді в суді.

«Утім, учора суд удруге переніс розгляд справи заступника начальника з тилу оперативного командування «Схід», начальника штабу бригади та заступника командира бригади з виховної роботи. Адвокати зазначених офіцерів під різними приводами намагаються відтягнути винесення покарання їх підзахисним. Наразі жоден з цих офіцерів не визнає своєї провини у тому, що для особового складу бригади не були створені належні умови перебування у польовому таборі, і людей фактично кинули напризволяще: без даху над головою, без гарячої їжі, води тощо», – наголосили у Військовій прокуратурі.

Нагадаємо, раніше двох офіцерів 53-ї бригади засудили до п'яти та семи діб гауптвахти кожного.

Військова прокуратура Миколаївського гарнізону відкрила кримінальну справу проти відповідальних за жахливі умови проживання військовослужбовців на полігоні "Широкий Лан". Чиновникам загрожує від п'яти до дев'яти років позбавлення волі.

15 лютого міністр оборони Степан Полторак підписав наказ про покарання винних у ситуації з 53-ю бригадою на «Широкому Лані».