Начальника поліції Вінниччини відсторонили від посади

14 Березня 2016, 16:00

Голову Вінницької обласної поліції Антона Шевцова відсторонили від посади через необхідність проведення перевірки щодо його особи. Відповідний наказ Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе підписала сьогодні, 14 березня, передає прес-служба відомства.

"Таке рішення було прийняте главою Нацполіції у зв'язку з необхідністю проведення перевірки за виявленими обставинами", – йдеться в повідомленні.

Крім того, Антона Шевцова викликали до Києва для надання пояснень і вирішення питання щодо його подальшого перебування на займаній посаді.

Також поліція нагадує, що на даний момент Антон Шевцов ще не пройшов атестацію.

Нагадаємо, активісти звинувачують начальника поліції Вінницької області Антона Шевцова у сепаратизмі. Вони запевняють, що на його сторінці у соцмережі помітили світлини з російським боксером і політиком Миколою Валуєвим. А членів родини головного поліцейського області – на тлі російської техніки під час святкування 9 травня у Севастополі. Поліція та СБУ розпочали щодо Шевцова службове розслідування.

14 березня голова Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков звернувся до голови Національної поліції Хатії Деканоїдзе з вимогою негайно звільнити з посади Антона Шевцова.