Начальника Дарницької міліції відсторонили через сутички на Осокорках

18 Листопада 2014, 15:28

Начальник Дарницького РУ МВС Києва полковник Сергій Лисков відсторонений на час службового розслідування сутичок на будмайданчику на Осокорках 17 листопада. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на сторінці у мережі Facebook.

"З місця сутички вели декілька стрімів і суспільство могло бачити в режимі онлайн як розгорталися події. Низка працівників міліції перевищили ступінь застосування сили необхідну в цьому випадку і по них будуть зроблені відповідні висновки в ході службового розслідування. Начальник Дарницького райвідділку міліції відсторонений міністром від виконання службових обов'язків на період проведення розслідування і можливо позбудеться своєї посади за те, що замість запобігання провокаційним діям, повністю виконав всі задуми осіб, які організували цей захід", – написав Геращенко.

Водночас, радник міністра навів перелік назв документів та дозволів, на підставі яких вели будівництво на вказаному майданчику. Серед них рішення Київради та погодження з відповідними службами.

"Ініціатором зносу паркану стало Дарницьке відділення ВО "Свобода", яке розмістило на своїй офіційній сторінці у соцмережі ВКонтакте повідомлення наступного змісту: "Увага, товариство, на метро "Осокорки" почали зводити паркан для огородження забудови. Схожа ситуація була на метро «позняки», лише спільними зусиллями домоглися збереження поляни. Збір сьогодні о 19:00!" – повідомив Геращенко.

За його словами, працівники міліції на місці події проінформували активістів, що будівництво є законним, але вони не відреагували та почали зносити огорожу.

Створено комісію з розслідування інциденту, яку очолив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

Нагадаємо, у Києві є значна кількість незаконно встановлених будмайданчиків, що призвело до практики знесення огорожі таких об'єктів мешканцями прилеглих районів та активістами.