Начальник київської міліції пояснив, що його підлеглі на Майдані охороняють побиту плитку

30 Листопада 2013, 19:15

Він заявив, що весь день у суботу на Майдані працівники комунального підприємства з благоустрою департаменту культури КМДА та комунальні служби мінятимуть плитку.

"Будуть знімати всю плитку… там будуть робити ремонт", – заявив Коряк.

Коряк відзначив, що Майдан Незалежності насправді не оточений співробітниками спецпідрозділу "Беркут", а перегороджений для проведення будівельних робіт.

При цьому він зазначив, що якщо ввечері мітингувальники з Михайлівської площі вирішать повернутися на Майдан, то правоохоронці «будуть діяти по ситуації і не допустять перешкод у роботі комунальників».

Нагадаємо, 30 листопада після 4-ї години ранку бійці спецпідрозділу «Беркут» розігнали Євромайдан у Києві.

Після розгону Євромайдану 33 активістів затримали, кілька десятків поранено, п’ятеро з них госпіталізували з відділку міліції. Серед постраждалих двоє громадян Польщі.

У столичній міліції заявили, що активістів відтіснили з Майдану Незалежності через конфлікти з комунальниками, а під час конфлікту постраждало 12 правоохоронців.

Розпочато кримінальні провадження проти активістів щодо хуліганства, опору працівникам міліції, проти бійців беркуту – за статтею про перевищення службових повноважень.