НАБУ завершило розслідування щодо мера Одеси Труханова

5 Червня 2020, 13:58

Національне антикорупційне бюро завершило розслідування щодо недекларування статків одеського мера Геннадія Труханова. Про це йдеться на сайті НАБУ у п’ятницю, 5 червня.

 

Його підозрюють у декларуванні недостовірної інформації (ст.366-1 ККУ).

 

«Розслідування факту внесення недостовірної інформації до електронної декларації за 2017 рік Одеським міським головою завершено. 5 червня 2020 року підозрюваному відкрито матеріали кримінального провадження для ознайомлення», – йдеться в повідомленні.

 

За даними слідства, мер Одеси не вніс до декларації відомості про майно та доходи колишньої дружини.

 

«Мер Одеси не вніс до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відомості про майно та доходи, власником яких є особа, з якою посадовець упродовж 2017 року був пов’язаний спільним побутом, мав взаємні права та обов’язки. З цією особою підозрюваний перебував в офіційному шлюбі з 1985 по 1997 роки, має двох спільних дітей, одна з яких народилась у 2000 році, тобто після офіційного розірвання шлюбу», – йдеться в повідомленні.

 

Трухановим незадекларовані: квартира, два паркомісця, елінг, дача, нежитлова нерухомість, дві автівки, частки у низці суб'єктів господарювання, проценти за вкладами у банках. Загалом до декларації посадовець не вніс статки на 16,3 млн грн. Розмір незадекларованих статків визначено на підставі експертиз, проведених в межах досудового розслідування.

 

Зазначимо, що це – друга підозра Труханову щодо недекларування: у березні 2019 року йому інкримінували внесення недостовірних відомостей до е-декларацій за 2015-2016 рр.