НАБУ заперечує вилучення справ по Генпрокуратурі і бюро при обшуках в ОАСК

29 Липня 2019, 15:23

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) заперечує вилучення справ по Генпрокуратурі і самого бюро при обшуках в Окружному адміністративному суді Києва (ОАСК). Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

 

Зокрема, у НАБУ зазначили, що проводили обшуки в межах розслідування можливого вчинення кримінальних правопорушень головою та окремими суддями ОАСК.

 

"Інформація, розповсюджена адвокатом Євгеном Солодко, під час пресконференції про нібито вилучення в ході обшуків в Окружному адміністративному суді Києва справ, що мають відношення до НАБУ чи УСП ГПУ, не відповідає дійсності", – зазначається в повідомленні.

 

 

Зазначимо,  що адвокат Євген Солодко сьогодні на брифінгу заявив, що під час обшуків в ОАСК детективами НАБУ були вилучені кілька адміністративних справ стороною яких є керівник управління спецрозслідувань Сергій Горбатюк і директор НАБУ Артем Ситник.

 

Нагадаємо, що  29 липня підозри на суддів Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) надійшли на підпис до заступника генерального прокурора.

 

Як повідомлялося, детективи Національного антикорупційного бюро України разом із Управлінням спеціальних розслідувань Генпрокуратури у п'ятницю, 26 липня, провели санкціоновані обшуки у приміщенні Окружного адміністративного суду м.Києва (ОАСК).