НАБУ прокоментувало відео сутички зі співробітниками Генпрокуратури

16 Серпня 2016, 15:12

Національне антикорупційне бюро прокоментувало відео сутички зі співробітниками Генеральної прокуратури. 

«Хочемо подякувати його авторам, адже це відео допоможе НАБУ ідентифікувати працівників Генеральної прокуратури та інших правоохоронних органів, які чинили 12 серпня незаконні дії по відношенню до працівників НАБУ при виконанні службових обов’язків», – повідомлеється на сторінці бюро в Facebook.

У НАБУ підкреслюють, що відео не передає повну хронологію подій. 

«Там немає нічого про те, як група із 15 осіб блокувала працівників НАБУ у під’їзді конспіративної квартири, як ігнорувала численні прохання співробітників НАБУ не перешкоджати їхній законній діяльності та припинити дії з незаконного утримання працівників НАБУ у під’їзді», – додали у НАБУ.

У бюро наголосили, що усі дії працівників НАБУ 12 серпня під час проведення негласних слідчий дій були законні.

Сьогодні, 15 серпня, користувач Carl Gun опублікував на Youtube відео сутички НАБУ і ГПУ під назвою «Свавілля НАБУ». Варто зазначити, що це єдине відео на його каналі.

 

Як повідомлялося, 12 серпня у Києві стався конфлікт між працівниками Національного антикорупційного бюро та співробітниками 

НАБУ відкрило кримінальне провадження стосовно працівників Генпрокуратури, які викрали і утримували працівників бюро. Згодом оприлюднили відео фрагментів свідчень працівників НАБУ, яких 12 серпня затримали співробітники Генпрокуратури і без складання протоколів утримували протягом 11-ти годин.

Після конфлікту між ГПУ та НАБУ генпрокурор Юрій Луценко та очільник Національного антикорупційного бюро Артем Ситник домовилися провести зустріч у середу, 17 серпня.