НАБУ повідомило про підозру екс-посадовцю ГПУ Сусу

26 Липня 2017, 14:34

У середу, 26 липня, детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили про підозру екс-посадовцю Генпрокуратури України Дмитру Сусу. Про це повідомила прес-служба НАБУ.

"26 липня затриманому екс-заступнику начальника Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки – начальнику управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Генеральної прокуратури України повідомлено про підозру у скоєнні злочинів, кваліфікованих за ч. 3 ст. 191, ч. 4 ст. 191, ст. 366-1 Кримінального кодексу України", – йдеться у повідомленні.

У НАБУ зазначили, що мова йде про заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, його розтрату та повторне вчинення, а також подання завідомо недостовірних відомостей у декларацію.

Наразі вирішується питання про подання клопотання з обрання запобіжного заходу підозрюваному.

Нагадаємо, що 25 липня в аеропорту "Бориспіль" затримали екс-посадовця Генпрокуратури, за даними ЗМІ, Дмитра Суса.

У серпні 2016 року відбулося зіткнення між співробітниками ГПУ та детективами Національного антикорупційного бюро, які здійснювали зовнішнє спостереження за Сусом. В ГПУ заявили, що стеження було незаконним, у той час як НАБУ стверджують, що мали на це рішення суду. Також в НАБУ заявили, що слідчі ГПУ затримали їхніх детективів, незаконно утримували і катували їх протягом багатьох годин. Ввечері сам Сус відвіз їх до будівлі НАБУ.