НАБУ оскаржило закриття “справи рюкзаків” – ЗМІ

3 Серпня 2018, 21:15

Національне антикорупційне бюро України оскаржило в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі  закриття кримінальне провадження проти сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова та екс-заступника глави МВС Сергія Чеботаря щодо розтрати 14 мільйонів гривень при постачанні рюкзаків для Нацгвардії. Про це в п'ятницю, 3 серпня, повідомляє Insider з посиланням на джерела.

 

Як зазначається, НАБУ скаржилося на незаконне закриття справи. Водночас, за даними видання, у САП написали висновок про те, що прокурор Василь Кричун законно закрив справу щодо Авакова і Чеботаря, після чого цей висновок був переданий на підпис генпрокурору Юрію Луценку.

 

Крім того, згідно з повідомленням, матеріали справи вже відкрили підозрюваному Володимиру Литвину, щоб справу було направлено до суду якомога швидше, до прийняття рішення за скаргою на закриття справи Авакова, у такому випадку ця скарга втрачає актуальність.

 

Своєю чергою, у САП підтвердили виданню, що висновок на скаргу НАБУ спрямований в ГПУ, однак не уточнили її суть. У ГПУ заявили, що наразі не мають інформації про отримання відповідного висновку.

 

Як повідомлялося 12 липня, Спеціалізована антикорупційна прокуратура закрила кримінальне провадження проти сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова та екс-заступника глави МВС Сергія Чеботаря. 

 

4 квітня Національне антикорупційне бюро України повідомила про завершення розслідування в справі про розтрату 14 мільйонів гривень при постачанні рюкзаків для Нацгвардії. 

 

Нагадаємо, 31 жовтня НАБУ затримало Олександра Авакова – сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря та Володимира Литвина в рамках розслідування справи про розтрату 14 млн грн під час закупівлі рюкзаків для Нацгвардії. Солом`янський райсуд обрав для всіх трьох підозрюваних запобіжні заходи у вигляді особистого зобов`язання.