На зустріч із «Нашою Україною» прийде 17 партій. Ющенка не буде

12 Липня 2011, 07:56

«Усього будуть 17 політичних сил, серед них ВО "Свобода", УНП, КУН, "Фронт змін" – з Арсенієм Петровичем я особисто про це говорив. Я налаштований дуже оптимістично з приводу нашої спільної діяльності», – зазначив він.

У числі цих партій є також політична сила Юлії Тимошенко. «Це одна з ключових сил, з якою ми співпрацюємо в парламенті, і вони були першими, кого ми запросили», – розповів Наливайченко.

За його словами, представники всіх політсил у понеділок, 11 липня, прийшли на зустріч і погодили порядок денний. Більше того, вже відомо дата наступних зборів – 12 серпня.

При цьому він зазначив, що голова «Нашої України» на зустріч не прийде, оскільки перебуває у відрядженні. Партію представлятиме Наливайченко.

Наливайченко переконує, що цього разу вони не збираються підписувати меморандуми. «Меморандуми, обіцянки і декларації набридли і нам, і людям», – зазначив він.

Основною їхньою спільною метою стане захист чесних виборів. «Крім відстоювання демократичного законопроекту про вибори, нам потрібна координація зусиль у виборчих округах всіх партій, представлених і не представлених у парламенті», – заявив Наливайченко.

Нагадаємо, раніше від запрошення партії «Наша Україна» взяти участь у робочій зустрічі для обговорення шляхів співробітництва й можливої координації дій у підготовці до виборів Верховної Ради у 2012 році відмовилися дві партії – Європейська партія Миколи Катеринчука та партія «За Україну!» В'ячеслава Кириленка.