На Житомирщині під час бойових навчань снаряд влучив у міст

18 Червня 2016, 11:46

17 червня снаряд із полігону залетів у село Дениші, що на Житомирщині, та влучив у старий міст. Про це інформує прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

Після того, як відповідна інформація поширилася у ЗМІ, військова прокуратура Житомирського гарнізону спільно з слідчим районного відділу поліції ГУ НП у Житомирській області, представниками вибухотехнічної служби ДСНС України у Житомирській області та оперативною групою Житомирського ЗВ ВСП здійснили виїзд за місце події для з’ясування обставин інциденту. 

«За результатами виїзду з’ясовано, що на полігоні військової частини особовим складом військової частини проводились бойові стрільби з гармати. Близько 13.30 в опору, яка перебувала у воді колишнього недіючого мосту через річку Тетерів, що розташована в селі Дениші, влучив снаряд невстановленого на цей час походження», – йдеться у повідомленні. 

Унаслідок інциденту, згідно з текстом, ніхто не постраждав. Встановлюються матеріальні збитки. 

«Робочий міст, який розташований поруч та по якому здійснюється рух автотранспорту і пішоходів, пошкоджень не зазнав», – наголошують у військовій прокуратурі. 
Для з’ясування обставин, причин та умов, що сприяли даній події, Житомирським зональним відділом Військової служби правопорядку проводиться перевірка. 

Нагадаємо, 9 червня на військовому полігоні в селищі Гончарівське Чернігівської обалсті стався вибух невідомого предмету, в результаті чого двоє військовослужбовців загинули, ще один отримав поранення.