На Житомирщині обвалився будинок: загинув чоловік

6 Березня 2016, 20:32

У м. Новоград-Волинський сталося руйнування дерев’яного напівзруйнованого двоповерхового нежилого будинку, унаслідок чого загинула людина. Про це інформує прес-центр ДСНС. 

Рятувальники встановили, що внаслідок руйнації будинку розмірами 16х8 під його уламками опинились двоє чоловіків.

«Один із них зумів вибратися самотужки ще до приїзду бійців ДСНС. Медики, оглянувши потерпілого, значних травм не виявили та доставили його до Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання для подальшого обстеження», – йдеться у повідомленні.

Водночас для того, щоб знайти другого чоловіка, потрібно було провести розбір зруйнованих конструкцій будівлі.

Додатково на місце події були викликані ще два відділення рятувальників. За допомогою лебідки та рукавного автомобіля бійці ДСНС відтягнули зруйновану плиту, під якою і виявили тіло чоловіка без ознак життя. Особа загиблого та усі обставини надзвичайної події наразі встановлюються фахівцями.

Нагадаємо, 25 лютого в центрі Києва обвалився аварійний будинок, у якому на той час перебували будівельники. Наразі за офіційними даними ДСНС, з-під завалів врятували шістьох людей. Згодом стало відомо, що роботи в будівлі відбувалися з порушенням техніки безпеки і без будь-яких дозвільних документів. Тим часом, поліція відкрила кримінальне провадження за фактом обвалу будинку. Двоє людей загинули, шістьох удалося врятувати.