На Житомирщині невідомі підпалили будинок депутата облради

7 Березня 2016, 18:38

У місті Олевськ (Житомирська область) невідомі спалили будинок депутата облради від ВО "Батьківщина" Олександра Ніколайчука. Про це в Facebook повідомив сам депутат.

На його думку, підпал відбувся через його громадську та політичну діяльність.

«4 березня я зацікавився темою нанесення тілесних ушкоджень місцевому жителю, який ледь вижив після того як його підрізали. Днем пізніше у моє поле зору потрапила подія бандитського нападу невідомих осіб, які зухвало трощили автомобілі місцевих таксистів битами… І, незважаючи на пасивність всіх служб та організацій, ми йшли проти бандитської системи, і будемо йти. Я, як незалежний журналіст та депутат Житомирської обласної ради, завжди буду на захисті прав і свобод громадян, і ніхто ніколи мене не залякає!", – розповів Ніколайчук.

«Приємно здивували і представники Олевської поліції та ДСНС які раніше за мене прибули на місце пригоди. Ніхто з них не приховує, що це підпал. З фото видно, що горіла підлога і дах», – додав депутат.

Вороги знову мені спаскудили вечір. Цього разу приємний відпочинок перервав дзвінок сусідів, які сповістили про займання…

Опубліковано Сашою Ніколайчуком 6 березень 2016 р.

Нагадаємо, напередодні на Івано-Франківщині невідомі кинули гранату в автівку депутата облради.