На журналістів Шустера напали у Львові

Акценти
26 Червня 2013, 20:51

За її словами, інцидент стався у центрі Львова. Нападники в агресивній формі перешкоджали роботі журналістки Альбіни Безроденко та оператора програми, прізвище якого нині встановлюється.

«На нас щойно напали, розбили камеру, забрали журналістське посвідчення. Ми проводили журналістський експеримент: наскільки люди готові жертвувати свої гроші іншим. Героїня сюжету – мама хворої дитини – йшла по центру Львова, маючи на руках всі документи, і приймала допомогу від людей. У цей момент підбігли невідомі, зажадали показати посвідчення. Я пред'явила його, вони скрутили руки, забрали документ і стали бити камеру. Ми викликали наряд міліції», – розповіла Альбіна Безроденко.

«На місце події приїхала слідчо-оперативна група. Зараз оператора і кореспондентку везуть у відділення міліції. Знімальна група працювала над черговою програмою соціального ток-шоу "Шустер Life. Адреналін" про "чорних" благодійників», – йдеться в повідомленні служби соціальних коммунікацій.

«Матеріали перебувають у слідчому відділенні Галицького райвідділу, на дану годину вносяться в єдиний реєстр, стаття 171, ч.1 кримінального кодексу України (умисне перешкоджання професійній діяльності», – розповів начальник Галицького райвідділу Львова Іван Іваночко.

За інформацією «Савік Шустер Студії», допит знімальної групи триває.

Нагадаємо, 18 травня у центрі Києва сталось зіткнення свободівців та чоловіків спортивної статури. Журналістка Ольга Сніцарчук та фотограф Влад Содель постраждали, знімаючи сутичку.

Одразу були відкриті кримінальні провадження за ст. 125 Кримінального кодексу (спричинення легких тілесних ушкоджень) і ст. 171 (перешкоджання діяльності журналіста). Згодом міліція перекваліфікувала першу статтю, визначивши інцидент як «хуліганство».

90