На засідання робочої групи з питання Тимошенко прийшли Кокс і Квасьнєвський

20 Листопада 2013, 14:46

"На робочій групі з напрацювання законопроекту про лікування засуджених за кордоном сьогодні високі гості – євромісіонери Пет Кокс і Олександр Квасневський. Сподіваюся, їх присутність додасть європейськості, дипломатичності і, головне, конструктиву і компромісності в роботі групи", – написала Геращенко.

Між тим, засідання групи розпочалося із запізненням – о 14:12 (мало розпочатися о 14:00), оскільки пленарне засідання Верховної Ради тривало до 14:00.

Як повідомив голова робочої групи Геннадій Васильєв, на початок засідання не з’явилися члени фракцій “Свобода”, УДАР і КПУ. При цьому пролунало повідомлення, що ці депутати затрималися на засіданні парламенту, але прибудуть на засідання робочої групи.

Нагадаємо, останній опозиційний законопроект щодо лікування засуджених отримав позитивний висновок Науково-експертного управління парламенту.

Члени парламентської робочої групи підтримали пропозицію, що час лікування засудженої особи за кордоном не має враховуватися у термін відбування покарання у вигляді позбавлення чи обмеження волі. 

Крім того, під час засідання 19 листопада робоча група визначила термін перебування ув'язненого на лікуванні.

Партія регіонів вважає, що законопроект щодо лікування ув’язнених за кордоном може бути готовий до 21 листопада.