На засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську відреагували на напад на спостерігачів ОБСЄ

21 Червня 2017, 18:41

Українська сторона обурена черговим випадком агресії щодо патруля спецмісії ОБСЄ. Про це в Facebook повідомила прес-секретар представника України в Тристоронній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер за підсумками засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську.

«Ми категорично засуджуємо цю спробу залякати працівників місії і вимагаємо знайти та покарати винних. На території ОРДіЛО відбувається все більше насилля та загроз по відношенню до працівників місії. Так, починаючи з 23 квітня 2017 року, коли на території ОРЛО трагічно загинув представник СММ, кожен третій день відбуваються серйозні інциденти, пов'язані з безпекою СММ ОБСЄ», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 20 червня Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ на Донбасі повідомила, що озброєні члени так званої "ДНР" здійснили напад на спостерігачів біля Ясинуватої.

Крім того, 23 квітня під час патрулювання у районі окупованого села Пришиб Луганської області підірвався на міні автомобіль СММ ОБСЄ. Один працівник місії загинув, ще двоє отримали поранення.