На Запоріжжі комуністи розгромили виставку “Народна війна”

Акценти
17 Листопада 2012, 22:10

Виставку розмістили у вестибюлі на другому поверсі в Ногайському коледжі Таврійського державного агротехнологічного університету та мали відкрити 10 листопада.

«Коли, вранці 10 листопада ми зайшли до кабінету директора коледжу, то побачили його стурбованим. Слідом за нами у кабінет зайшло ще 5-7 чоловік, як виявилось представників місцевого осередку комуністичної партії. Поводили себе вони агресивно, як до директора, так і до викладачів та вимагали відміни презентації експозиції», – повідомили організатори виставки.

«Меморіалівці» пояснили, що експозиція зареєстрована міністерством освіти і отримала позитивну рецензію НАН України, і що комуністи своїми претензіями втручаються в учбовий процес. У відповідь, «один з комуністів в однострої радянського полковника обізвав оріганізатора виставки, засновника Музею радянської окупаці, Романа Круцика –  вандалом».

«Поки точилась дискусія у кабінеті директора, у фойє двоє молодих комуністів обривали плакати експозиції. Як виявилось, це були син колишнього секретаря райкому партії на прізвище Тиховод та комуніст Морозов. Після хуліганського демонтажу розгорнутої експозиції вищезазначені комуністи вкрали сім плакатів і втекли», – повідомили в «Меморіалі».

Презентація виставки та екскурсії для студентів було зірвано. Після проведення круглого столу з викладачами коледжу представники «Меморіалу» зібрали залишки експозиції та у районному відділку міліції міста Приморськ подали заяву про хуліганські дії комуністів.

90