На Запоріжжі чиновника піймали на хабарі у 2,5 млн грн

31 Липня 2013, 15:04

«У березні 2013 року директор одного з товариств з обмеженою відповідальністю звернувся до вищевказаного депутата з приводу передачі йому в суборенду земельної ділянки, розташованої на узбережжі Азовського моря в місті Приморську. Під час бесіди з підприємцем, діючи умисно та маючи умисел, спрямований на одержання неправомірної вигоди, начальник відділу здійснив вимагання грошей за вирішення цього питання. Оцінив він свої «послуги» у 2,5 млн грн», – йдеться у повідомленні.

2 липня 2013 року співробітники УДСБЕЗ ГУМВС України в Запорізькій області в офісному приміщенні затримали підозрюваного на "гарячому" – під час отримання частини «замовленої» суми в розмірі 100 тис. грнь.

«Факт передачі грошей був задокументований. Під час особистого обшуку депутата, зазначені грошові кошти були вилучені слідчим. Під час  подальших слідчих дій до матеріалів провадження було долучено документи та матеріали, які підтверджують факти вимаганнядержслужбовцем неправомірної вигоди в розмірі 2,5 млн грн за укладання договору суборенди земельної ділянки та розгляду цього питання на земельній комісії та сесії Приморської міської ради», –повідомляє запорізьке ГУМВС.

За фактом злочину порушено справу за ч. 3 ст. 368 КК України – одержання службовою особою неправомірної вигоди у значному розмірі з використанням наданої їй влади чи службового становища.

Як повідомлялось, депутат однієї з міськрад Запорізької області вимагав від запорізького підприємця 1,5 млн грн. за початок процедури передачі комерсантові земельної ділянки на узбережжі Азовського моря. 

Читайте також: Топ-10 найбільших хабарів в Україні за минулий рік.