На заклик Папи Франциска для постраждалих від війни українців зібрали майже €16 млн

17 Листопада 2018, 15:59

На заклик Папи Франциска, в квітні 2016 року зібрано майже 16 мільйонів євро, з яких в католицьких парафіях Європи було зібрано 11 мільйонів євро, і 5 мільйонів Понтифік виділив з власного фонду.. Про це повідомили прес-конференції на тему: «Підсумки гуманітарної Ініціативи Папи Франциска «Папа для України»: яку допомогу отримали постраждалі внаслідок бойових дій?»

 

З нагоди закінчення акції. «Папа для України» акції Кардинал Тарксон відвідав Україну, у супроводі Підсекретаря цієї ж Дикастерії, Монсеньйора Сеґундо Техадо Муньоза.У Києві відбулась 

 

Варто зазначити, що ця акція – це гуманітарна ініціатива Святішого Отця Папи Франциска, спрямована на допомогу жителям України, які постраждали від воєнних дій на Сході країни, незалежно від їх конфесійної приналежності, національності чи політичних переконань.

 

За два роки Папською допомогою було охоплено близько 900 тисяч постраждалих внаслідок бойових дій осіб (прямих і непрямих бенефіціарів).

 

Акція «Папа для України» була доручена під нагляд Дикастерії зі Сприяння Цілісному Людському розвитку Святого Престолу, яку на даний час очолює Його Еміненція Кардинал Пітер Кодво Аппіах Тарксон.

 

Нагадаємо, Ватикан виділить €200 тис. для потреб мешканців Авдіївки з фонду "Папа для України". Про це повідомив Жебрівський за підсумками зустрічі з послом Ватикану.