На Закарпатті за крадіжку металобрухту засудили одного з підлеглих Балоги

13 Червня 2012, 19:19

Співробітники СБУ встановили, що у 2010 році, аби приховати сліди злочину та зменшити розмір недостачі, посадовець виготовив акти, до яких свідомо вніс неправдиві відомості про нібито передачу 39 тонн металобрухту одному з підприємств, що обробляє металеві відходи та брухт, на суму майже 23 тисячі гривень.

Крім цього, він підробив підписи директора підприємства і представників очолюваного ним відділу МНС та відбитки печаток на документах. Приховати «зникнення» іншої частини металобрухту посадовець не встиг.

У січні ц.р. слідчі УСБУ в Закарпатській області стосовно колишнього посадовця УМНС порушили кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 та ч.3 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.1,3 ст.358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), ч.1 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Суд визнав посадовця винним та призначив йому покарання у вигляді 3 років позбавлення волі зі встановленням іспитового терміну 2 роки. Кошти від незаконного продажу металобрухту зловмисник повернув під час досудового слідства на користь регіонального Управління МНС.

Нагадаємо, у вересні минулого року прокуратура Севастополя порушила кримінальну справу щодо начальника одного з районних відділів УМНС міста за вимагання 10 тисяч грн. хабара.