На Закарпатті «регіонал» відібрав перемогу у брата Балоги

Акценти
8 Листопада 2012, 18:14

Підстава скасування результатів виборів на дільницях – рішення Львівського апеляційного адміністративного суду щодо неправомірних дій членів згаданих ДВК стосовно представника кандидата в народні депутати України від Партії регіонів Степана Деркача.

Раніше, станом на дообідній час 7 жовтня, перше місце на окрузі посідав кандидат від партії Єдиний Центр Павло Балога (22 209 голосів), друге – кандидат від Партії регіонів Степан Деркач (21 992 голоси).

Після скасування результатів голосування на трьох дільницях переможцем виборів на окрузі стає Степан Деркач із 21 680 голосами. В Івана Балоги залишається результат  21 165 голосів.

Представники Павла Балоги в ОВК назвали рішення про скасування результатів на дільницях неправомірним.

Згодом лідер «Єдиного центру» Віктор балога повідомив, що його брат Павло через суд оскаржуватиме рішення про скасування голосування на трьох дільницях.

"Дійсно твориться "бєспрєдєл" з боку комісії. Але подали позов до суду і чекаємо остаточного рішення. Думаю, усе проясниться до завтра", – заявив Віктор Балога.

Нагадаємо, раніше лідер "Єдиного центру" заявляв, що готовий відмовитися від депутатського мандату, якщо Центрвиборчком не виправить помилки суддів та ОВК.

90