На Закарпатті прикордонники ліквідували канал нелегальної міграції до ЄС

16 Грудня 2020, 18:59

Оперативники Чопського прикордонного загону викрили злочинну групу, члени якої незаконно переправляли вихідців із країн Південно-Східної Азії до Словаччини та Угорщини. Про це у середу, 16 грудня, повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України.

 

 

Зазначається, що незаконне переміщення людей через український кордон здійснювали члени злочинного угруповання на високому організаційному рівні, з дотриманням усіх вимог конспірації, що суттєво ускладнювало роботу з документування протиправної діяльності та збору інформації.

 

"Кульмінацією роботи, яка фактично тривала понад рік, стало затримання організатора – так званого кримінального авторитета та інших членів зазначеної транскордонної злочинної групи. Під час слідчих дій було проведено низку обшуків за місцем проживання фігурантів та у їхніх транспортних засобах. Результату вдалося досягти також завдяки співробітництву та обміну інформацією з представниками прикордонних відомств Польщі та Словаччини", – зазначено у повідомленні.

 

 

Слідчі Національної поліції України повідомили трьом організаторам про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) КК України. Планується внесення до Ужгородського міськрайонного суду клопотання про обрання стосовно підозрюваних запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.