На всій території України розпочалися військові навчання «Непохитна стійкість 2017»

12 Вересня 2017, 09:37

У вівторок, 12 вересня, по всій території України розпочалися командно-штабні навчання «Непохитна стійкість 2017». Про це попереджає прес-служба Генерального штабу ЗСУ.

"Генеральний штаб ЗС України нагадує про відповідальність за ведення фото- та відеозйомки військової техніки, режимних військових об’єктів Збройних Сил України та спроб проникнення на їх територію. Також інформуємо, що в районі проведення навчань, над військовими частинами, об’єктами та полігонами всі помічені безпілотні літальні апарати будуть збиті. Особи, які здійснювали запуск або керували цими БПЛА, будуть затримані та притягнуті до відповідальності", – наголосили в Генштабі.

Також українців застерігають від провокаційних дій поруч з військовими частинами та колонами військової техніки і просять повідомляти правоохоронні органи про підозрілих осіб та їхні дії.

Як повідомлялося, навчання «Непохитна стійкість-2017» триватимуть із 12 по 15 вересня.

Нагадаємо, у Львівській області 11 вересня відбулася офіційна церемонія відкриття українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ «Rapid Trident-2017».