На Волині затримали місцевого депутата, який постачав жінок до польських борделів

10 Березня 2011, 08:20

За інформацією правоохоронців, у Польщі досі залишається семеро жінок.

Всі жертви депутата, який є батьком шістьох дітей, думали, що їдуть на роботу в польських готелях. Однак одразу після перетину кордону у них відбирали паспорти і відвозили у будинки розпусти.

«Вони знали, куди вони їдуть. Їм обіцяли роботу в готелях, покоївками. Їх ставили в такі умови залежності, відбирали у них документи і змушували відпрацьовувати гроші, які власне бордель заплатив вербувальнику», – заявив Петро Шпига.

За вербування однієї жінки депутату платили від 200 до 500 доларів. Якщо жінка заявляла, що хоче повернутися в Україну, депутат вимагав з неї 1000 гривень або ж потрібно було привести іншу дівчину замість себе.

За словами Шпиги, депутата затримано. «Один із даних членів групи, який являється органзатором, в даний час арештований на два місяці. По сумісництву він є депутатом сільської ради, а також членом релігійної громади», – заявив він. «На даний час вирішується питання про затримання інших членів даної групи», – додав Шпига.

Якщо суд доведе його провину вербувальника, він сяде на 15 років.

Нагадаємо, на початку грудня 2010 року білоруські та українські міліціонери припинили діяльність міжнародної злочинної групи, яка займалася незаконним вербуванням донорів внутрішніх органів.