На узбережжі Азовського моря пройшли тактичні навчання по відбиттю агресії з моря

26 Вересня 2018, 11:14

У середу, 26 вересня, на узбережжі Азовського моря проведено спільні тактичні навчання по відбиттю та стримуванню агресії з моря. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

 

Зазначається, що у ході навчань екіпажі бронеавтомобілів Держприкордонслужби та танкові підрозділи Збройних сил України, що спільно діють у складі Об’єднаних сил, вдосконалили питання взаємодії під час виконання завдань щодо оборони узбережжя та знищення надводних цілей і морського десанту противника.

 

"Під час навчальної стрільби, як вдень так і вночі, снайперські групи закріпили навички дій в різних умовах обстановки,  кулеметники підвищили точність стрільби в русі та із укріплень, а водії броньованих «Хамвеїв» удосконалили майстерність керування під час руху в колонні, розгортанні в бойовий порядок та виконання оборонних маневрів на узбережжі", – йдеться у повідомленні.

 

У Держприкордонслужбі додали, що особливу увагу на навчаннях було приділено питанням тактичної медицини, а саме наданню домедичної допомоги на полі бою та евакуації поранених з під вогню противника.

 

Нагадаємо, у вівторок, 25 вересня, Збройні сили України під керівництвом начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України розпочали стратегічне командно-штабне навчання  «Козацька воля — 2018».