На Тернопільщині прихильники Тимошенко годину блокували міжнародні траси

19 Жовтня 2011, 18:14

З 11 до 12 години сьогодні активісти ходили туди-сюди по пішохідному переходу на об'їзній Тернополя, тим самим блокуючи автотрасу, що сполучає Білорусь з Румунією.

Інші аналогічним чином заблокували проїзд в селі Озерна – там проходить траса на Львів, якою з центральної України їдуть до Польщі.

«Хочемо розбудити Україну, бо ситуація в країні зараз вкрай загрозлива. І це стосується не тільки політичних процесів щодо лідерів опозиції. Ми ставимо питання щодо пільг афганцям, щодо пенсійної, земельної реформи. Влада просто нищить українців. Якщо вона не відступить, ми будемо йти на жорсткіші методи», – заявив заступник голови обласного осередку БЮТ Володимир Бойко.

Партієць не уточнив, які саме акції планують активісти. Однак він закликав всіх мешканців сіл, які живуть біля важливих трас, долучатися до акцій опозиції і перекривати автошляхи в знак протесту проти чинного режиму.

За акцією прихильників Тимошенко у Тернополі спостерігало кілька десятків правоохоронців, однак вони не втручалися в події. Конфлікти у мітингувальників виникали лише з водіями та пасажирами транспорту, які змушені були чекати на дорозі.

За 15 хвилин від початку акції «даішники» перекрили в'їзд на об'їзну, спрямовуючи весь транспорт через місто. У результаті черги біля перекритого переходу не збільшувалися, однак затори утворилися в самому місті.

Наразі всі траси на Тернопільщині розблоковані.