На Тернопільщині чоловік, приїхавши з зони АТО, влаштував стрілянину та підірвав гранату

4 Березня 2016, 12:02

У селі Петриків Тернопільської області чоловік, який повернувся із зони АТО, влаштував стрілянину, внаслідок якої поранення отримала одна людина, а потім підірвав гранату. Про це повідомив речник Нацполіції у Тернопільській області Сергій Крета.

У результаті підриву гранати загинув сам нападник та 81-річний чоловік.

Повідомляється, що таким чином чоловік відреагував на появу у його колишньої дівчини нового співмешканця.  

"За попередньою інформацією, чоловік з Львівщини, служив раніше в АТО. Жителька села Петриків, Тернопільського району, раніше була його співмешканкою, вони разом проживали на Львівщині. Після якогось інциденту, за її словами, виникло непорозуміння, вона покинула його, повернулась назад до своїх батьків у село Петриків на Тернопільщині. Тут вже проживала з іншим чоловіком, у шлюбі вони не перебували. Останній, приїхавши з зони АТО, вирішив повернути собі колишню свою кохану. Приїхав на Тернопільщину ще вчора, просив її повернутись до нього. Вони, мабуть, не порозумілись і сьогодні з ранку виник цей конфлікт", – прокоментував речник.

Колишній військовий двома пострілами поранив співмешканця колишньої своєї дівчини і взяв у заручники її дідуся.

"На місце події прибули поліцейські, оскільки була інформація, що є заручник, потрібно було його визволяти. Коли ця операція готувалась, пролунав вибух, вибух в підсобному приміщенні, так звана літня кухня на цьому господарстві. Коли туди зайшли поліцейські, то виявили два трупи. Цього нападника і дідуся", – повідомив Крета.

Наразі з’ясовується джерело походження зброї у нападника.

Поранений зараз знаходиться в реанімації і, за попередньою інформацією лікарів, у тяжкому стані. Одна куля попала йому в плече, а інша куля пробила груди. Зараз йому роблять операцію.

"Я думаю, що буде відкрите (провадження – Ред.) за ст. 115 – навмисне вбивство", – додав речник.

Нагадаємо, раніше на Харківщині чоловік після сварки з дружиною підірвав себе гранатою.

Після цього на Хмельниччині учасник АТО підірвав себе гранатою.