На Суспільному попередили про можливий теракт під час дебатів

19 Квітня 2019, 21:42
Модератор дебатів на Суспільному телебаченні Мирослава Барчук на початку виступу кандидата в президенти Петра Порошенка заявила, що в залі є людина, яка може здійснити терористичний акт. Про це повідомдяє "Укрінформ".
 

"У нас є інформація, що в залі Суспільного є людина, яка може здійснити терористичний акт. Усі, хто боїться за своє життя, можуть покинути студію", – зазначила Барчук.

 

Зокрема, у відповідь Порошенко сказав, що залишається в студії.

 

Водночас модератор відзначила, що повідомлення про можливий замах на президента надійшло до поліції на телефон гарячої лінії 102.

 

Згодом піар-директор Суспільного мовника Вікторія Сидоренко повідомила, що підтвердження загрози через можливе замінування наразі немає.

 

Нагадаємо, згідно з результатами національного екзит-полу станом на 18:00, Володимир Зеленський отримує 30,4% голосів виборців.  Петро Порошенко набрав 17,8%, Юлія Тимошенко 14,2%, Юрій Бойко 9,8%, Анатолій Гриценко 7,1%, Ігор Смешко 6,4%.  Похибка складає не більше 2%. Остаточні результати оголосять о 23:00. Екзит-пол – це опитування виборців на виході з виборчих дільниць, яке проводять соціологічні служби для прогнозування офіційних результатів.