На слідчу групу ГПУ та СБУ напали особи у балаклавах під час обшуку підприємства

10 Грудня 2015, 18:15

Під час обшуку держпідприємства, яке входить до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства, на правоохоронців ГПУ та СБУ скоїли напад. Про це повідомили у прес-службі ГПУ.

«Під час спецоперації на слідчих Генеральної прокуратури України та співробітників СБ України з метою перешкоджання виконання службових обов’язків здійснено напад та застосовано насильство з боку осіб, частина з яких були одягнуті у балаклави», – йдеться у тексті.

Згідно з повідомленням ГПУ, правопорушники встановлені, за фактами хуліганства та насильства щодо працівників правоохоронних органів внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове слідство.

Слідчі дії проводили у рамках провадження за фактом заволодіння грошовими коштами в особливо великих розмірах на підприємстві.

Також повідомили, що «за адресами відповідних організацій та причетних до вказаної незаконної діяльності осіб виявлено та вилучено документи, які підтверджують вчинення злочину, а також грошові кошти на суму понад 5 млн грн у національній та іноземній валюті.

Позначки: