На ще одного колишнього київського чиновника завели справу. На 5,6 млн грн

17 Травня 2011, 13:58

Згідно з повідомленням, прокуратура провела перевірку використання бюджетних коштів на реконструкцію споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництва технологічної лінії з обробки та утилізації осадів Бортницької станції аерації департаменту експлуатації каналізаційного господарства ВАТ «Київводоканал».

У ході дослідчої перевірки встановлено, що колишній начальник ГУ капітального будівництва міста Києва, зловживаючи своїм службовим становищем, підписав з одним із приватних підприємств столиці завідомо фіктивні акти-прийому передачі проектної документації, пов’язаної з будівництвом мулеспалювального заводу, на підставі яких перерахував цьому підприємству грошові кошти в сумі понад 5,6 млн. грн.

Фактично роботи виконані не були, обумовлена договором проектна документація відсутня.

У прес-службі також відзначають, що посадові особи підприємства-підрядника ухиляються від спілкування з перевіряючими.

Справу порушено за статтями 364 (зловживання владою або службовим становищем) і 366 (службова підробка) Кримінального кодексу.

Нагадаємо, раніше прокуратура порушила справу проти колишнього начальника охорони культурного спадщини КМДА Руслана Кухаренка. Він був затриманий 30 серпня минулого року, його звинувачують у зловживанні службовим становищем на суму в 2 млн грн.

Прокуратура порушила кримінальну справу проти голови земельної комісії Київради Олексія Євлаха, якого підозрюють у скоєнні злочину, який призвів до збитків на суму понад 10 млн грн..

Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу за фактом розбійного нападу проти зятя мера Києва В'ячеслава Супруненка та голови Блоку Черновецького в Київраді Дениса Комарницького.