На сайті Білого дому опублікували заяву Трампа щодо нових санкцій проти РФ

2 Серпня 2017, 19:18

Президент США Дональд Трамп заявив, що Вашингтон не потерпить втручання у свої демократичні процеси. Про це мовиться в заяві Дональда Трампа, опублікованій на сайті Білого дому, у зв'язку з підписанням закону про антиросійські санкції.

Зазначається, що цей закон представляє волю американського народу і розрахований на те, що Росія зробить кроки щодо поліпшення відносин з США. "Я виступаю за жорсткі заходи щодо покарання режимів у Тегерані і Пхеньяні.Я також виступаю за те, щоб ясно дати зрозуміти, що Америка не дозволить втручання в наш демократичний процес, і що ми разом з нашими союзниками і друзями будемо протистояти підривній діяльності і дестабілізації з боку Росії", – йдеться в повідомленні.

Президент також зазначив, що, підписуючи законопроект, він як і раніше вважає його серйозно недопрацьованим – особливо тому, що цей документ зазіхає на авторитет виконавчої влади. Адже крім введення санкцій проти Росії, Ірану і КНДР в законопроекті прописано, що президент США не може скасувати або послабити санкції без узгодження з Конгресом. 

Раніше Reuters і Bloomberg з посиланням на представника Білого дому повідомили, що президент США Дональд Трамп підписав закон про нові санкції проти Росії, Ірану і Північної Кореї.