На розгляд Кабміну внесено кандидатуру на посаду директора Укрпошти

8 Квітня 2016, 13:35

На розгляд Кабінетом міністрів для затвердження керівником Укрпошти внесено кандидатуру Ігоря Смілянського. Про це повідомили у прес-службі Мінекономрозвитку.

За словами міністра Айвараса Абромавичуса, Смілянський випередив 48 інших претендентів. У фіналі конкурсу було чотири претенденти.

"Було чотири фіналісти: Гарро ван Граафейланд, Мажейка Гінтаутас, Олександр Перцовський, Ігор Смілянський", – написав Абромавичус у Twitter.

На сайті Мінекономрозвитку повідомили, що Смілянський має професійний досвід понад 17 років у сфері стратегічного, управлінського та фінансового консалтингу. Наразі працює він в Нью Йорку (компанію не зазначили – Ред.) та має досвід роботи в Україні та інших державах. Смілянський отримав ступінь МВА в Georgetown  University та ступінь Juris Doctor в George Washington University Law School.

У презентації Смілянський назвав своїми першочерговими кроками на посаді оптимізацію фінансів та витрат Укрпошти, створення стратегії розвитку підприємства із залученням професійних міжнародних консультантів, підготовку до приватизації 25% Укрпошти, повний незалежний аудит роботи компанії, початок переговорів з потенційними кредиторами щодо фінансування реформ в Укрпошті, створення Банку Укрпошти, який почне роботу вже у 2017 році, зміну структури та топ-менеджменту компанії, створення нової мотиваційної та компенсаційної системи роботи компанії, перегляд тарифів, запровадження нових продуктів, які пропонує Укрпошта.

Як повідомлялося, перший конкурс з обрання директора Укрпошти заблокував суд.

Нагадаємо, у грудні 2014 року звільнили з  посади в.о. генерального директора Укрпошти Михайла Паньківа.