На Рівненщину повернули Нацгвардію для боротьби з незаконним видобутком бурштину

6 Березня 2017, 18:28

У понеділок, 6 березня, на Рівненщину повернуто підрозділи Нацгвардії аби забезпечити роботу оперативного штабу для боротьби із незаконним видобутком бурштину. Про це повідомили у прес-службі Ріненської обласної державної адміністрації.

«Головною метою присутності приданих сил на Рівненщині є припинення незаконного видобутку бурштину та оперативне реагування на конфліктні ситуації, що виникають у зв’язку з цим», – відзначив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Він додав, що зі сторони обласної влади буде надано максимальну підтримку правоохоронним органам, аби оперативний штаб приданих сил міг на належному рівні забезпечити безпеку і адекватно реагувати на порушення правопорядку.

«До законодавчого врегулювання питання дуже важливо призупинити його нелегальний видобуток, і як наслідок – зменшити криміногенну напругу в регіоні», – пояснив  Муляренко.

Нагадаємо, 1 береня на Рівненщині була пошкоджена під’їзна колія до Клесівського кар’єру. За оперативною інформацією Департаменту безпеки Укрзалізниці, на місці інциденту, біля колії, працювало близько 80 мотопомп, за допомогою яких видобувають бурштин.