На Рівненщині суд виніс вирок українському військовому, який шпигував на користь РФ

21 Грудня 2017, 20:59

Корецький райсуд Рівненської області ухвалив рішення про позбавлення волі до 14 років із позбавленням військового звання українця, якого звинувачували у вербуванні військових Збройних сил України та шпигунстві на користь Росії. Про це в четвер, 21 грудня, повідомляє прес-служби Генпрократури.

Так, суд визнав його винним за ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада). За інформацією ГПУ, чоловік у період з березня 2016 року по 8 жовтня 2016 року співпрацював із Генштабом Збройних Сил РФ.

"(Він) на виконання завдання співробітника Головного управління Генерального штабу Збройних Сил Російської Федерації, вчинив дії направлені на вербування військовослужбовця Збройних Сил України та подальший збір з метою передачі представнику вказаної іноземної організації відомостей військового характеру, в тому числі й таких, що становлять державну таємницю", – йдеться в повідомленні.

За інформацією низки ЗМІ, йдеться про Віктора Павленка.

Нагадаємо, 21 грудня Служба безпеки України викрила старшого консультанта-експерта одного з центральних підрозділів СБУ на співпраці з спецслужбами Росії.

Додама, працівники СБУ затримали Станіслава Єжова 20 грудня. Член колегії МВС, народний депутат Антон Геращенко заявив, що завербований спецслужбами Російської Федерації (РФ) працівник Кабінету міністрів України Станіслав Єжов працював на Росію щонайменше два роки.