На Рівненщині голову комісії від опозиції змінили на представника ПР

28 Жовтня 2012, 11:23

Як повідомляє прес-служба партії, таке рішення члени дільничної комісії мотивували нібито "поганим станом здоров’я" голови. Натомість його повноваження поклали на представника Партії регіонів.

Прес-служба також повідомляє, що на одну із спецдільниць в Острозі, що розташована в місцевій психіатричній лікарні, передано 300 бюлетенів, при тому, що кількість виборців у закладі утричі менша і налічує лише 100 осіб.

Водночас у місті Боярка на Київщині на одній із виборчих дільниць виборчого округу №95 у списках виборців з’явилося понад 180 мешканців двох неіснуючих вулиць – Житомирської та Сумської.

Також, вже за даними «Опори», на 132 окрузі (Миколаївська область) різко зросла кількість виборців, які голосуватимуть вдома. Загалом на окрузі вдома голосуватиме 5070 осіб.

Як повідомляє об’єднана опозиція, в окрузі №132 голова комісії в селі Кам’януватка Братського району з невідомих причин розпорядився залишити в залі для голосування лише одну урну, а другу віднесли в іншу кімнату, де вона перебувала близько години. Спостерігачі протестували, але марно. Лише після дзвінка з ЦВК урну принесли в зал.

Ще більша кількість виборців, які голосуватимуть вдома, зареєстрована в окрузі №47 (Донецька область), де балотується син прем’єра Олексій Азаров. Там зареєстровано 5799 таких заяв, повідомляє об’єднана опозиція. «З усієї Донецької області це найбільша кількість виборців, що голосуватимуть вдома», – відзначили у прес-службі.

Нагадаємо, раніше опозиція повідомила, ща у Черкасах на дільниці, що знаходиться у приміщенні Черкаського національного університету, члени ДВК зламали сейф.

Крім того, за даними «Опори», сьогодні вночі 198 окружна виборча комісія здійснила біля двохсот замін членів дільничних комісій, про що їх могли не попередити вчасно.

Крім того опозиція повідомила про факти підкупу виборців на Одещині і Черкащині.