На Прикарпатті суд оштрафував білоруса за георгіївську стрічку

11 Січня 2018, 23:53

Яремчанський міський суд присудив громадянину Білорусі сплатити штраф у 2550 грн за використання прапорця із георгіївською стрічкою. Згідно з рішенням суду, Злобіну В. присудили максимальний штраф для такого правопорушення.

Сам прапорець із забороненим зображенням суд зобов’язав конфіскувати та знищити.

Зазначається, що Злобін використовував прапорець із георгіївською стрічкою на лобовому склі свого автомобіля. Порушника виявили на одному з карпатських курортів у селі Паляниця.

Свою провину білорус визнав повністю.

Дивіться також: З'явилося відео, як поліцейські оштрафували жінку за георгіївську стрічку

Як повідомляє ВВС-Україна, загалом туристів у автомобілі порушника було п’ятеро — троє чоловіків і дві жінки. Коли гостей з Білорусі попросили зняти заборонену в Україні стрічку — ті відмовились. Після цього один із депутатів Івано-Франківської обласної ради викликав поліцію.

Нагадаємо, в Україні 15 червня 2017 року набув чинності закон про заборону георгіївської стрічки: за виготовлення і пропаганду такої стрічки вводиться адміністративна відповідальність. За використання окупаційної символіки передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 – 2550 гривень).