На Прикарпатті регіонал запевняє, що через участь в антимайдані йому спалили будинок

17 Грудня 2013, 17:07

Як заявив  голова Івано-Франківської ОДА Василь Чуднов,  це був підпал – помста за участь партійця у мітингу на підтримку президента Віктора Янковича в Києві.

Чуднов додав, що партійці Партії  регіонів віддать постраждалому грошу, які раніше зібрали на музей Тараса Шевченка на Прикарпатті: "Коли оголосили про збір коштів на музей Шевченка, ми оголосили по Партії регіонів і зібрали 24 тисячі гривень. Але тут так сталося, що нашому активісту Ярославу Генику спалили хату і ми віддали ці кошти йому. А на музей ми ще зберемо", – сказав Чуднов.

Як розповів сам Ярослав Геник, в нього згоріла новобудова, яку він подарував своєму синові на весілля. Інакше, ніж умисний підпал, він ситуацію не розцінює, адже ще до цього випадку йому в телефонному режиму погрожували. А ще раніше – вибили вікна в машині, розповів Геник.

«Минулої неділі мені погрожували по телефону, а вже цієї – усі стовпи в селі обвішали, як я виступав на мітингу на підтримку Партії регіонів. Мені помстилися за те, що я їхав у Київ і там виступав на трибуні», – заявив представник ПР, вказавши, що йому погрожував навіть сільський голова.

Натомість сільський голова Нижнього Березова Михайло Іванків заявляє, що він не має відношення до справи, а потерпілий сам підпалив будівлю, щоб у такий спосіб "отримати прибуток".

«Ніхто нічого не палив. У мене з ним ніякого конфлікту. Він просто так говорить. … Вважаю, що він це спеціально підпалив. І це всі кажуть. А тепер буде йти і казати, що йому підпалили за антимайдан», – розповів Михайло Іванків.

На разі у справі триває слідство. Правоохоронці розцінюють дану подію як підпал.

Нагадаємо, раніше телеведучий Юрій Кот, який  вів мітинг на підтримку влади 14 грудня на Європейській площі, заявив про побиття.

В Ужгороді під вікнами міліції  спалили автомобіль депутата міськради, активного учасника місцевого Євромайдану, Ярослава Шафара.