На проблемній ОВК Пилипишина-Левченка знову сутички

Акценти
7 Листопада 2012, 22:39

Один зі свободівців намагався виштовхати із залу людину, яка представилася представником преси.

За версією свободівців, цей журналіст представляв інтереси кандидата Віктора Пилипишина.

До зали покликали співробітників міліції, які вивели конфліктуючих. Одна з членів комісії Олена Ніколаюк заявила про те, що у сутичці вона отримала удар в обличчя. Деякий час у залі тривала суперечка, під час якої Ніколаюк та прихильники "Свободи" вдавалися до взаємних образ.

До цього Ніколаюк заявляла про те, що отримує СМС-повідомлення з погрозами на кшталт "Мівіна одумайся!".

Крім того, як повідомила журналіст Наталя Соколенко, окружна виборча комісія № 223 продовжує перерахунок бюлетенів на окрузі, де балотуються свободівець Юрій Левченко та самовисуванець Віктор Пилипишин, і масово "бракує"» бюлетені за Левченка.

"На столі вже велиииикий стос бюлетенів, відданих за Юрія Левченка, але…зіпсованих. На бюлетенях тих чітко видно, що виборець (може, це й мій бюлетень) ставив галочку "ЗА" кандидата від "Свободи" Левченка однією ручкою певного кольору чорнилом, а додаткова галочка, через яку бюлетень визнають недійсним, іншою ручкою", – зазначає вона.

Бюлетені, подані за інших кандидатів, практично неушкоджені, розповідають свідки перерахунку.

Нагадаємо, 7 листопада Центральна виборча комісія зобов’язала окружну комісію 223 округу до 15 години 9 листопада підписати протоколи про результати голосування. 

Як повідомляв Тиждень.ua, остаточне підбиття підсумків парламентських виборів затримує один округ – № 223 у Києві.

Нагадаємо, члени 223 окружної виборчої комісії 6 листопада вирішили звернутися до ЦВК за роз’ясненнями щодо подальших дій окружкому у зв’язку з рішенням про перевибори.

89