На посаду голови Фіскальної служби претендують 12 осіб

23 Квітня 2015, 12:35

Сьогодні відбувається етап конкурсу з відбору нового голови Державної фіскальної служби України. Про це повідомила міністр фінансів Наталія Яресько на сторінці у мережі Twitter.

«Ми маємо обрати шорт-ліст, обираємо з 12 кандидатів, що виступатимуть сьогодні», – написала вона.

Перелік конкурсантів такий: Васюков Геннадій Геннадійович, Гладун Віктор Володимирович, Деревицький Дмитро Григорович, Дроговоз Юлія Сергіївна, Коломієць Андрій Миколайович, Любченко Олексій Миколайович, Мокляк Максим Володимирович, Насіров Роман Михайлович, Петрашко Ігор Ростиславович, Продан Оксана Петрівна, Фудашкін Денис Олександрович, Южаніна Ніна Петрівна.

Як повідомлялося, у березні уряд прийняв відставку голови Державної фіскальної служби Ігоря Білоуса.

Раніше Яценюк розпорядився розпочати службове розслідування проти керівництва Фіскальної служби і відсторонити його від виконання обов'язків. Прокуратура Києва розпочала кримінальне провадження за фактом можливого отримання службовцями Державної фіскальної інспекції неправомірної вигоди під час розмитнення товарів на кордоні.

У повідомленні уточнюється, що причиною провадження стала сфотографована журналістами переписка депутата від "Економічного розвитку" Віталія Хомутинніка і очільника Одеської області Ігоря Палиці, у якій вони обговорювали суми поборів та видатків на митниці.