На посадовців Одеського порту відкрили справу

30 Червня 2011, 08:51

За повідомленням прес-служби, службові особи державного підприємства незаконно передали в оренду готелю приміщення, що належить державі, на 49 років.

«Зловживаючи своїм службовим становищем, у порушення вимог ст. 2, 5 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», згідно з якими повноваження по передачі в оренду нерухомого майна площею понад 200 кв. м, що належить державі, відносяться до виключної компетенції Фонду державного майна України та його регіональних відділень, незважаючи на економічну та правову необгрунтованість щодо інтересів морпорту, незаконно 29.09.2005 уклали з товариством з обмеженою відповідальністю угоду.

Згідно з нею посадовими особами Одеського морського торговельного порту на заздалегідь економічно невигідних умовах передано у користування вказаному ТОВ строком на 49 років цілісний майновий готельний комплекс «Одеса», чим державі заподіяно значну шкоду, що спричинило тяжкі наслідки», – йдеться в повідомленні прес-служби.

Як повідомлялося, у середу, 29 червня, в управління Одеського порту увірвалися озброєні люди в масках. Керівник порту Микола Павлюк заявив, що це були слідчі прокуратури і співробітники УБОЗу, які шукають документи, пов'язані з готелем на морвокзалі.