На Полтавщині мери міст візьмуть червоні прапори із музеїв

28 Квітня 2011, 22:41

Він заявив, що не проти того, щоб раз на рік вшанувати червоними прапорами тих, хто воював.

«Все моє дитинство пройшло під цим прапором. І в часи війни не звертали уваги на колір, а воювали за ідею, за свою Батьківщину. Це символ перемоги», – заявив Мамай.

Також про підтримку рішення Ради вивішати 9 травня поруч із державним прапором червоний прапор Перемоги заявив мер Кременчука Олег Бабаєв.

«Я завжди підтримую рішення вищого законодавчого органу. Моя особиста думка, що це – правильне рішення. Перемога була під одними прапорами. То чому їх потрібно приховувати? Це – історія. Хто відмовляється від своєї історії, той не відзначається великим розумом», – вважає Бабаєв.

Міські голови Полтавщини при цьому зазначили, що червоні прапори купуватися не будуть. Їх візьмуть зі старих запасів, у музеях, а також у політичних партіях.

Нагадаємо, 21 квітня Верховна Рада прийняла закон про вивішування на День Перемоги червоних прапорів поруч з державними.

Рішення про використання копії Прапора Перемоги у заходах на знак пам'яті про Перемогу у Великій Вітчизняній війні ухвалили міські ради Одеси, Житомира, та Севастополя.

Проте міський голова Черкас Сергій Одарич виступив проти того, щоб в Україні на День перемоги піднімали червоний прапор поруч із державним.

Заборонили вивішувати червоні прапори Тернопільська та Івано-Франківська міськради.