На полігоні “Широкий лан” отримав поранення український військовий

20 Квітня 2018, 13:49

На полігоні "Широкий лан" у Миколаївській області 18 квітня стався розрив коліна іскрогасника, унаслідок чого один військовий отримав травмування. Про це кореспонденту Тижня повідомили у прес-службі 28 окремої механізованої бригади.

 

"Незважаючи на чисельні інструктажі, попередження та накази командування щодо суворого дотримання заходів пожежної безпеки, внаслідок необережного поводження із засобами опалювання 18.04.2018 року о 20:30 в одному з наметів на полігоні "Широкий Лан" стався розрив коліна іскрогасника. Внаслідок цього травмований військовослужбовець", – йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що за даним фактом призначено службове розслідування.

 

Військовий отримав осколкові поранення ніг. Зараз його стан оцінюють як задовільний, його прооперовано.

 

Крім того, у коментарі Тижню один з офіцерів командування повідомив, що можливою причиною інциденту стало використання легкозаймистих речовин. Військові, ймовірно, підлили бензину в піч (буржуйку) і від компенсаційного удару стався розрив коліна іскрогасника.

 

Нагадаємо, що 12 березня військова прокуратура Миколаївського гарнізону відкрилакримінальне провадження за ч.3 ст.425 (недбале ставлення до військової служби) щодо неналежних умов проживання для бійців на полігоні "Широкий Лан".

 

Наступного дня, 13 березня, на полігоні "Широкий лан" сталася пожежа. Згодом стало відомо, що внаслідок пожежі на полігоні загинув український військовий Ігор Хаванець.

 

Додамо, що 24 березня рішенням міністра оборони притягнуто до відповідальності низку посадових осіб відповідальних за пожежу на полігоні "Широкий лан".