На початку жовтня над Україною розташується антициклон LIOBA

30 Вересня 2021, 09:26

Перша декада жовтня потішить спокійною, комфортною погодою

За повідомленнями синоптиків Мета, на початку жовтня погода в Україні залежатиме від впливу антициклону LIOBA, який буде домінувати приблизно до 5-6 жовтня. Над країною розгорнеться поле підвищеного тиску, для якого характерна суха, стабільна, малохмарна та майже безвітряна погода. Вологість повітря зменшиться до 45% – 50%. Температура в денні години сягатиме максимуму +15°С або +16°С. Ночі будуть значно прохолоднішими: від +3°С до +7°С. На півночі, в понижених місцинах при ясному небі можливі заморозки на ґрунті до -3°С.

Погода на початку жовтня по регіонах

Київська область знаходиться в центрі антициклону, тому погода у Києві потішить стабільністю. Перша декада жовтня прогнозується малохмарною, ймовірність опадів не перевищує 25%. Денна температура від +14°С до +16°С, в нічні години від +3°С до +7°С.

В Харкові в перші 10 днів жовтня переважатиме мінлива хмарність, середньоденні температурні покажчики передбачаються на рівні +11°С – +13°С. Опадів не передбачається.

В Одесі на початку місяця пануватиме сонячна, суха, досить тепла погода: в окремі дні термометри покажуть до+18°С. Вологість повітря дійде до 75%.

В Дніпрі в денні години очікується комфортна температура від +15°С до +17°С. В ночі прогнозується +7°С – +9°С. Ймовірність опадів 2% – 5%.

 

Позначки: