На півдні України розпочалися навчання морської піхоти і ракетних військ

11 Серпня 2016, 15:50

На території південних областей України розпочали навчання підрозділи морської піхоти та берегових ракетно-артилерійських військ. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Військово-морських сил ЗСУ.

Метою навчань є вдосконалення навичок командирів і штабів в реальних умовах обстановки та перевірка рівня злагодженості підрозділів.

Як зазначається, за підтримки морської авіації та авіації інших видів Збройних Сил України, морські піхотинці і берегові артилеристи відпрацьовують дії під час охорони і оборони важливих об’єктів інфраструктури, боротьби з повітряним десантом «противника», знищення диверсійно-розвідувальних груп, оборони морського узбережжя тощо.

Командування ВМС ЗСУ попередило мешканців Херсонської і Запорізької областей, що під час навчань будуть пересуватися колони військової техніки, здійснюватиме польоти авіаційна техніка, , виконуватимуться вправи бойових стрільб. 

Нагадаємо, 10 серпня у Повітряних Силах Збройних Сил України стартували командно-штабні навчання з практичними діями військ під назвою "Небесний щит-2016".