На підприємстві Ахметова переконують, що хочуть збільшити кількість шахтарів

14 Січня 2013, 22:53

 «У рамках оптимізації організаційної структури ДТЕК «Свердловантрацит», до якого входить шахта «Червоний партизан», планується збільшити чисельність працівників підземних професій на півсотні людей. Ніяких масових скорочень не буде і не планувалося», – заявив керівник департаменту взаємодії з вугільними профспілками ДТЕК Руслан Богданов, слова якого навела прес-служба холдингу.
 
Заява ж Незалежної профспілки міста Свердловська Луганської області, де розташована шахта «Червоний партизан», про майбутні масові скорочення, безпідставна, заявив він.
 
На засіданні робочої групи при Луганській облдержадміністрації Богданов також заявив, що в ДТЕК не бачать підстав скасовувати наказ про оптимізацію «Свердловантрациту», як того вимагає Незалежна профспілка міста Свердловська. За його словами, адміністрація підприємства дотримала всі права працівників.

Нагадаємо, 10 січня члени Незалежної профспілки захопили кабінет директора шахти «Червоний партизан» у Свердловську Луганської області. Однак протриматися в кабінеті гірникам не вдалося навіть добу. У ніч з 10 на 11 січня до них увірвались «хлопці спортивної статури», які змусили шахтарів покинути приміщення.

Так гірники висловили протест проти можливого закриття підприємства. У своєму відкритому листі концесіонеру шахти – компанії ДТЕК Ріната Ахметова – вони висловили низку вимог.

Члени профспілки зазначили, що після того, як в грудні 2011 року вугледобувне підприємство «Свердловантрацит» було передано ДТЕК у концесію, концесіонер «замість поліпшення умов праці та модернізації вугільних підприємств проводить політику скорочення обсягів видобутку вугілля через закриття шахт «Центросоюз», «Свердлова», «Харківська».

Передбачається також – зменшення обсягів видобутку та на шахтах «Червоний партизан» і «Должанська-капітальна».