На підмогу українським міліціонерам на Євро-2012 приїде близько 120 іноземних правоохоронців

21 Травня 2012, 19:25

«Міністерство внутрішніх справ очікує приїзд в Україну своїх колег, із правоохоронних органів тих країн, які будуть грати в нашій країні. Ці співробітники будуть супроводжувати команди, і допоможуть у комунікації між уболівальниками й представниками міліції. Вони вже незабаром прибудуть в Україну. Ми очікуємо, що їхня кількість становитиме близько 120 осіб», – сказав він.

Також Лубківський зазначив, що всі матчі чемпіонату, які пройдуть в Україні, кваліфіковані як ігри з низьким рівнем небезпеки.

Оргкомітет не очікує протистояння між уболівальниками під час матчів.

Лубківський підкреслив, що чемпіонат убезпечать від приїзду футбольних хуліганів, оскільки такі особи будуть не випущені з території своїх країн.

Безпеку на стадіонах під час матчів будуть забезпечувати стюарди, набір яких уже завершено, і групи швидкого реагування, сформовані із представників міліції.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів затвердив порядок забезпечення громадського порядку й безпеки під час футбольних матчів.

Президент Віктор Янукович упевнений, що правоохоронні органи успішно забезпечать безпеку в ході чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International вважає дії української міліції загрозою для вболівальників чемпіонату Європи з футболу.

ЧЄ-2012 з футболу пройде з 8 червня по 1 липня в 8 містах України й Польщі.

В Україні чемпіонат пройде в Києві, Львові, Харкові й Донецьку.

Позначки: